نمایندگی خاویار ایران
صادر کننده خاویار درجه یک

صادر کننده خاویار درجه یک

کشور ایران صادر کننده خاویار درجه یک و اصل دریای خزر به بسیاری از کشورها می باشد. خاویار دریای خزر به مروارید سیاه معروف است. خاویار ایران در بسیاری از کشورهای دنیا طرفداران و خریداران خاص خود را دارد.

مزيت های خاويار اصلی ايران

• شادابی و طراوت پوست صورت
• انواع ويتامين های گروه B
• انرژی بسیار زیاد
• امگا ۳ فراوان
• فسفر فراوان
• ويتامين های A , D و C

صادر کننده خاویار درجه یک

قیمت خاویار صاراتی

قیمت خاویار صادراتی بستگی به این دارد که آن خاویار از کدام گونه های ماهیان خاویاری میباشد زیرا شرایط اقتصادی باعث شده است قیمت های ماهیان و خاویارهای هرگونه انها با دیگری متمایز باشد برای مثال بزرگ‌ترین ماهی آب‌های داخلی ایران فیل ماهی است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و قیمتش بسیار متفاوت تر از دیگر  گونه های ماهیان خاویاری در ایران میباشد.

قیمت خاویار صاراتی

 

صادر کننده خاویار درجه یک

کشور ایران صادر کننده خاویار درجه یک به بسیاری از کشور ها نظیر: امارات، آلمان، سوئیس، استرالیا و بلژیک می باشد . ایران بیش از ۳۷ کیلوگرم خاویار اصل را از طریق پرورش دادن ماهیان خاویاری به این کشورها صادر کرده است و در صادرات گوشت و و خاویار ماهیان خاویاری از طریق پرورش این ماهیان توانسته گام موثری بردارد.

رایبد خاویار صادر کننده خاویار درجه یک در ایران و کل جهان با قیمت مناسب و عالی می باشد.

انواع خاویار درجه یک تولید شده در ایران

 • بلوگا درجه یک
 • سوروگا درجه یک
 • آسترا درجه یک
 • بری درجه یک
 • طلایی درجه یک
 • فشرده درجه یک

صادر کننده خاویار درجه یک

انواع ماهیان خاویاری

خاویار از چند نوع ماهی گرفته می شود :

خاویار ماهی بـلـوگًـا (فیل ماهی)

این ماهی یک ماهی گوشت خوار، بزرگ، قوی و وحشی است. این گونه از ماهی بسیار کمیاب است و تعداد صید آن در سال تنها به هزار عدد می رسد . ماهی بلوگا میتواند تا بیش از چهار متر قد بکشد و وزن آن به یک تن هم میرسد. معمولا تا ۱۵درصد از وزن ماهی را خاویار تشکیل می دهد. رنگ خاویار آن طیف های خاکستری است و هرچه روشن تر باشد طرفدارش بیشتر است.

خاویار ماهی آسترا (تاس ماهی)

این ماهی تا دو متر قد می کشد و به وزن دویست کیلو هم میرسد . رنگ خاویار آن خاکستری تیره تا طلایی روشن است. طعم آن فندقی است و بسیار متفاوت و کمیاب می باشد. این خاویار به خاطر رنگ طلایی آن طرفداران زیادی دارد.

خاویار ماهی سـوروگًـا (اوزون برون)

حداکثر طول آن یک و نیم متر است و وزن آن به بیست و پنج کیلو می رسد. خاویار آن خاکستری تیره و دانه های آن ریز است و طعم بسیار خوبی دارد.

انواع ماهیان خاویاری

صادر کننده خاویار

صادر کننده خاویار از ایران چه کسی میباشد؟ بر عهده کدام نمایندگی است؟ایا ان نمایندگی معتبر و قابل اطمینان است؟ ایا سطح قیمتشان برای صادارت خوب است؟ برای پاسخ به سوالات متفاوت خود میتوانید به سایت های معتبر نمایندگی های خاویار مراجعه کنید.

صادر کننده خاویار

صادرات خاویار از ایران

صادرات خاویار از ایران به کشورهای اروپایی و اسیایی نیز صورت میگیرد که برای صادرات نمایندگی های معتبر خاویاری میتوانند انها را صادر کنند و همچنین صادرات خاویار باید بالای پنج کیلو گرم باشد و این یکی از قوانین برای صادر کردن خاویار به کشورهای دیگر میباشد که فرقی ندارد از کدام گونه خاویاری باشند. جالب است بدانید خاویارهای مرغوب و اصیل ایرانی آثار بسیار مثبتی در حفظ سلامت و درمان بیماری‌هایی مانند افسردگی دارد.

صادرات خاویار از ایران

انواع خاویار صادراتی ایران

انواع خاویارهای صادراتی ایران همه گونه های ماهیان و خاویارهایشان را در بر میگیرد و شامل خاویارهای بلوگا که از فیل ماهیست, خاویار آستراکه از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است،میشود. هم چنین می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد. بیشتر خاویار صادراتی تا به الان به خاویار بلوگا امپریال در ایران مربوط میشود زیرا در جهان از طرفدار های بسیار زیادی برخوردار میباشد.

انواع خاویار صادراتی ایران

شرایط صادرات خاویار به عمان

شرایط برای صادرات خاویار به عمان اینگونه میباشد که برای صادر کردن خاویار باید بالای ۵ کیلوگرم باشد و زیر ۵ کیلو گرم اصلا برای تولید کننده و صادر کننده صرف نمیکند و برای صادر کردن زیر ۵ کیلو  باید هزینه اضافی را به شرکت های تولید کننده دهید. خاویارهای اصیل ایرانی یکی از گرانترین و اشرافی ترین غذاها در بین همگان میباشد که قبل از خرید انها بهتر است اطلاعات کمی را درباره خاویار مورد نظر خود بدانید تا یک خرید خود و عالی را داشته باشید.

شرایط صادرات خاویار به عمان

ضوابط صادرات خاویار به اروپا

خاویارهای ایرانی نه تنها به اروپا بلکه از طریق نمایندگی های معتبر به دیگر کشورهای جهان نیز صادر میگردد. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد.دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید. برای تهیه انواع خاویارهای اصل و با کیفیت میتوانید به سایت فروشگاه انلان رایبد خاویار مراجعه نمایید.

انواع مجوزهای مخصوص صادرات خاویار از ایران

 • مجوز دامپزشکی
 • مجوز سایتس
 • مجوز حمل و نقل
 • مجوز قرنطیننه
 • کارت بازرگانی
 • و دیگر مجوزهای لازمه برای صادرات

ضوابط صادرات خاویار به اروپا

نحوه صادرات خاویار به ترکیه

نحوه صادرات خاویار به ترکیه نیز اینگونه میباشد که بر عهده نمایندگی باشد که میخواهد خاویار ها را در بین کشورهای خارجی عرضه نمایند و صادر کردن به مجوز های رسمی از سوی مراکز خرید و فروش خاویاری نیازمند میباشند.

صادرات انواع ماهیان خاویاری و تخم هایشان به کشورهای اروپایی، اسیایی و عربی صورت میگیرد.
هم اکنون ۹۵ درصد گوشت و ۵۰ تا ۶۰ درصد خاویار ماهیان خاویاری پرورشی در کشور مصرف می شود.

نحوه صادرات خاویار به ترکیه

صادرکنندگان خاویار

صادر کنندگان خاویار نمایندگی ها، شرکت های خاویاری و مراکز تولید و فروش خاویار میباشند که با مجوز برای صادرات انواع خاویارها را به صورت اصل و با همان کیفیت تازه بین مشتریان خارجی خود عرضه میکنند. خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است. در واقع خاویار ناب ایران اصطلاحی است که به دلیل صادرات وسیع این محصول استفاده می شود. برای تهیه میتوان ادرس نمایندگی های معتبر را از سایتشان دریافت نمود.

صادرکنندگان خاویار

برترین صادر کننده خاویار

برترین و بزرگ ترین نمایندگی برای صادرات خاویار به کشورهای خارجی جهان مربوط میشود به نمایندگی و شرکت بسیار بزرگ خاویار ایران که این شرکت برندی عالی و متفاوت تر از دیگر نمایندگی ها میباشد و به دلیل اینکه قدمتی چندین ساله دارد بیشتر از دیگر نمایندگی ها و شرکت ها در بین مشتریان بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است و همه مشتریان از خرید خود در این نمایندگی و فروشگاهش رضایت کامل را دارا هستند.

برترین صادر کننده خاویار

کشورهای صادر کننده خاویار

ازکشورهای صادر کننده خاویارهای به دیگر کشورهای جهان میتوان اشاره به کشور بزرگ یران کرد. خوشبختانه به دلیل شرایط اب و هوایی که این شرکت دارد انواع ماهیان خاویاری به کشور ایران مرتبط میشوند و ۵ گونه ماهیان خاویارهای صادراتی نیز در دریای خزر ایران میباشند و بومی این منطقه هستند.

خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است و ۶ نوع آن در دریای خزر زیست می کنند که شامل ماهیان خاویار بلوگا، استرا، سوروگا، ازون برون و دیگر ماهیان میشود.

کشورهای صادر کننده خاویار

بزرگترین صادر کننده خاویار

بزرگ ترین نمایندگی برای صادرات خاویار به کشورهای خارجی جهان مربوط میشود به نمایندگی و شرکت بسیار بزرگ خاویار ایران که این شرکت برنی عالی و متفاوت تر از دیگر نمایندگی ها میباشد. برای خرید از این نمایندگی بسیار با ارزش و مهم میتوانید به سایت این نمایندگی مراجعه نمایید و برای خرید حضوری نیز میتوانید ادرسش را از سایت خود و شماره تماسش را دریافت نمایید.

بزرگترین صادر کننده خاویار

صادرکنندگان ماهی خاویاری

صادر کننده ماهی خاویاری بیشتر مربوط میشود به کشور ایران. خاویار خود به تنهایی لوکس‌ترین صبحانه جهان محسوب می‌شود. بسیاری از طرفداران خاویار، آن را به شکل خام یا همراه با زرده تخم مرغ یا پیاز خرد شده مصرف می‌کنند. از آن می‌توان به عنوان چاشنی غذا، پیش غذا، جداگانه و یا مخلوط با دیگر غذاها استفاده کرد. بعضی علاقه‌مندان خاویار، آن را سرد و با یک قاشق کوچک و بدون نان میل می‌کنند.

انواع ماهی های خاویاری پرورشی تولید شده در ایران

 • فیل ماهی خاویاری پرورشی
 • تاسماهی خاویاری پرورشی
 • چالباش خاویاری پرورشی
 • قره برون خاویاری پرورشی
 • اوزون برون خاویاری پرورشی
 • شیب خاویاری پرورشی
 • استرلیاد خاویاری پرورشی
 • سیبری خاویاری پرورشی

صادرکنندگان ماهی خاویاری

کشور های صادر کننده ماهی خاویار

از کشورهای صادر کننده ماهیان خاویاری میتوان به کشور ایران مراجعه کرد به دلیل اینکه بیشتری ماهیان خاویاری مربوط میشود به این کشور که شامل خاویارهای،بلوگا که از فیل ماهیست, خاویار آستراکه از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است، میباشد. برای صادرات این خاویار از طریق نمایندگی ها کافیست به نمایندگی ها و مراکز خاویاری مراجعه نمایید و البته باید در معتبر بودن انها دقت نمایید.

کشور های صادر کننده ماهی خاویار

میزان صادرات خاویار ایران

خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است و میزان صادرات خاویار ایران بیشتر از صادرات خاویارهای کشورهای جهان میباشد.
 در واقع خاویار ناب ایران اصطلاحی است که به دلیل صادرات وسیع این محصول استفاده می شود. کشور ما ۹۳ درصد خاویار مورد نیاز جهان را تامین می کند که همه این ماده غذایی ارزشمند از دریای خزر بدست می آید. برای صادر کردن خاویار باید بالای ۵ کیلوگرم باشد و غیر از این صورت نمیگیرد.

میزان صادرات خاویار ایران

علت کاهش صادرات خاویار ایران

علت کاهش صادرات خاویار ایران و رونق بازارهای داخلی ایران به این دلیل میباشد که مشتریان داخلی از فواید ها و ارزش غذایی خاویارها و ماهیان خاویاری برخوردارند و اطلاعات کافی را درباره انواع تخم ماهیان خاویاری دارند که این باعث جذب بیشتریان به ماهیان و خاویارهایشان شده است. برای خرید میتوانید به نزدیکترین و معتبر ترین سایت و نمایندگی خاویار ایرانی مراجعه نمایید تا محصولاتی با کیفیت و ارگانیک را خریداری نمایید.

علت کاهش صادرات خاویار ایران

قوانین صادرات خاویار

صادرات خاویار نیز به مجوز برای صادر کردن از سوی نمایندگی های ایرانی دارد و همچنین برای صادر کردن خاویار باید بالا ۵ کیلو گرم باشد و غیر از این برای تولید کننده  و صادر کننده صرف نمیکند.
انواع ماهیان خاویاری ایرانی از طریق نمایندگی ها به کشورهای خارجی صادر میگردد. از خاویار می‌توان به عنوان چاشنی غذا، پیش غذا، جداگانه و یا مخلوط با دیگر غذاها استفاده کرد.

قوانین صادرات خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی ایران

صادرات خاویار پرورشی ایران امروزه به دلایل بسیار زیادی ماهیان پرورشی دریای خزر در حال …