نمایندگی خاویار ایران
فروشگاه آنلاین خاویار
فروشگاه آنلاین خاویار

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا از مراکزی است که به صورت تخصصی به فروش، توزیع خاویار سوروگا می پردازد. اگر بخواهید در این فروشگاه خرید کنید می توانید به سایت این فروشگاه رفته و محصول را در سبد خرید خود سفارش دهید.

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

خاویار سوروگا در بازار

خاویار سوروگا از ماهی به نام ازون برون ( دراکول ) تهیه می شود، برخی نیز نام ماهی و خاویار ان را سوروگا می نامد.
شناخت اینگونه ماهی برای تهیه خاویار سوروگا در بازار خاویار لازم است.
مشخصات کلی این ماهی را اینگونه بیان کرده اند :

 • طویل
 • دارای جثه باریک
 • پوزه این ماهی بلندتر از سایر ماهیان است و حالت خمیده به بالا دارد.
 • فلس های این ماهی استخوانی بوده و لوزی مانند هستند.
 • طول این ماهیان ۱ تا ۵/۱ است.
 • بیشترین وزن آن را ۲۵ کیلو اعلام کرده اند.

خاویار سوروگا در بازار

اگر بخواهیم خاویار سوروگا را در بازار خریداری کنیم لازم است بدانیم که :

 • اندازه دانه های این خاویار ریز است.
 • رنگ این خاویار خاکستری تیره است.

بیشتر بدانید:

خاویار سوروگا در دو نوع دریایی و پرورشی در بازار عرضه می شود.
تذکر : منظور از بازار، بازار مجازی و حقیقی می باشد.

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

در ایران برخی فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا ایرانی ( سوروگا، آسترا، بلوگا ) را عرضه می کنند. قدمت فعالیت این فروشگاه های اینترنتی به ۳۰سال هم می رسد و شما می توانید با اطمسنان خاطر محصول را از فروشگاه خریداری کنید.

آیا تا کنون از خود سوال کرده اید که این فروشگاه ها با حمایت چه کسانی یا چه مراجعی به فعالیت می پردازند؟

همان طور که گفتیم بازار خاویار ( فروش، تولید، توزیع، صادرات و غیره ) در دست دولت است یعنی نهادهای دولتی اقدام به هرگونه فعالیت در حیطه این محصول در یازار می کنند. شیلات پرورش ماهیان خاویاری در نظارت دولت، محصولات خود را به فروشگاه های اینترنتی معتبر می دهد.

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

بیشتر بدانید:

برخی از شرکت های باسابقه محصولات خاویار ایران را در نمایشگاه های کشورهای خارجه به نمایش می گذارند. نمایشگاه ها راهی مناسب برای عرضه خاویار به بازارهای جهانی است. این مراکز باعث ارتباط نزدیک با مشتریان و آشنایی بهتر با محصولات است.

قیمت خاویار صادراتی ایران

لیست قیمت خاویار صادراتی بر حسب یورو اعلام یگردد و همچنین این قیمت بر اساس تحویل در گمرک کشور مقصد و بر اساس تمام هزینه های تا گمرک کشور مقصد محاسبه شده است= CPT

قیمت خاویار صادراتی ایران

نحوه مصرف خاویار

اکثر مصرف کنندگان خاویار را در وعده صبحانه می خورند. ( انرژی بالای این مواد در طول روز باعث نشاط و سرزندگی می شود. ) خاویار را می توان به صورت خام یا پخته مصرف کرد. از خاویار خام بوی تند ماهی حس می شود، بنابراین مصرف خام آن توصیه نمی شود. بعضی از کشورها خاویار را با زرده تخم مرغ و پیاز می پزند و بعد میل می کنند. طرز طبخ و آماده کردن خاویار به ذائقه آشپزی هر فرد بستگی دارد. در ایران خاویار را با سبزی های معطر مخلوط کرده و در درون نان قرار داده و با کره سرخ می کنند.

نحوه مصرف خاویار

خرید اینترنتی خاویار سوروگا

یکی از روش های مرسوم برای سفارش کالا، استفاده از فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین خاویار است. در حوزه خاویار وب سایت ها و فروشگاه های متعددی برای عرضه خاویار در فضای اینترنتی عرضه کننده انواع خاویار های ایرانی همچون خاویار سوروگا، بلوگا، بری و… هستند. از ماهی خاویار محصولت گوناگونی به دست می آید که یکی از انها خاویار است. عرضه اینترنتی و معرفی محصولات مختلف ماهی خاویاری در فضای وب باعث افزایش در آمد برای تولید کننده خواهد شد.

محصولات ماهی خاویاری کدامند؟

 • خاویار
 • گوشت ماهیان خاویاری
 • پوست ماهی خاویاری برای صنعت چرم سازی
 • غضروف ماهی خاویاری برای کنستانتره و پودر ماهی
 • روغن ماهی خاویاری برای درمان طب سنتی و استفاده در صنعت آرایشی بهداشتی
 • و….

خرید اینترنتی خاویار سوروگا

با سرمایه گذاری هایی که در تولید ماهی خاویاری شده است، باعث رشد تولید این گونه ارزشمند در ایران شده است. در دهه ۶۰ و ۷۰ شاهد صید بی رویه و بدون برنامه ریزی بودیم که باعث کاهش جمعیت ماهین خاویاری در دریای خزر شد و به طبعه آن میزان صادرات خاویار پس از افزایش ناگهانی در دهه ۷۰ با کاهش شدید روبه رو شد. حتی برآورد ها نشان میدهد میزان صادرات خاویار از ایران به کمتر از چند صد کیلو رسیده بود.

کنوانسیون بین المللی CITES

این قضیه بسیار نگران کننده شد و نشان از انقراض این گونه ارزشمند بود. با هماهنگی کنواسیون سوئیس بررسی هایی برای شناسایی عوامل موثر بر کاهش جکعیت ماهین خاویاری در  دریای خزر (کاسپین) شناسایی شد و با همکاری دولت هاحاشیه این دریاچه بزرگ فوانین و مقررات بازدارنده خوبی برای حفظ بقا این گونه ارزشمند وضع گردید.

حتی برای تخطی از قوانین اعلام شده جریمه های سنگین نیز در نظر گرفته شد تا میزان بازدارنگی از تخلف افزایش یابد.

کنوانسیون بین المللی CITES

عوامل موثر در کاهش جمعیت ماهی خاویاری

 1. صید بی رویه و بی برنامه
 2. عدم آموزش صیادان
 3. ورود پساب ها و فاضلاب به رودخانه ها و دریا خزر
 4. نبود قوانین بازدارنده و عدم نظارت
 5. تاسیس سد ها که مانع از حرکت ماه به سرچشمه ها و تخم ریزی می گردید
 6. انحراف مسیر رودخانه برای مصارف کشاورزی، صنعتی و شهری
 7. و……

تمام این عوامل دست به دست هم داد تا روند عادی رشد و زندگی ماهیان خاویاری همچون اوزون برون و … دچار اختلال گردد و بر جمعیت این گونه ارزشمند تاثیر منفی بگذارد.

عوامل موثر در کاهش جمعیت ماهی خاویاری
این موجودات ارزشمند حتی قبل از انسان ها میزیستند و ما نباید با سهل انگاری برای رسیدن به اهداف سود جویانه خود این گونه ارزشمند را میلیون ها سال در زمین زندگی کرده اند طی کمتر از ۱۰۰ سال منقرض نماییم.

بازسازی ذخایر ماهیان خاویاری

البته در اواخر دهه ۸۰ و با ورود تولید کنندگان برای پرورش ماهی خاویاری و افزایش تکثیر مصنوعی بچه ماهی خاویاری توسط شیلات و بخش خصوصی، روند انقراض ماهی خاویاری به ویژه اوزون برون کاهش یافته است. البته هر ساله تعداد بسیار زیادی بچه ماهی خاویاری در دریای خزر رها سازی می گردد تا روند بازسازی ذخایر ماهی خاویاری در دریای خزر تسهیل گردد. اما نباید از رفع مشکلات ایجاد شده برای تکثیر طبیعی ماهین خاویار غافل شد.

فروش آنلاین خاویار سوروگا

البته پس از آن دوره نگران کننده و توجه به تکثیر و تولید ماهی خاویاری از سوی دولت ها و همچنین ورود بخش خصوصی به تولید ماهیان خویاری دوباره شاهد روند روبه رشد و افزایش در میزان تولید خاویار ایران هستیم. در این بین شرکت ها برای عرضه سریع و گسترده تر گوشت و خاویار سوروگا، بلوگا و.. به بازار از شیوه های نوین فروش استفاده کرده اند و اقدام به فروش اینترنتی خاویار سوروگا نموده اند.

مجموع این فعالیت ها دوباره میزان صادرات و فروش خاویار ایران را افزایش داده است. البته در کنار بحث اقتصادی نباید از اوضاع محیط زیست دریای خزر و شرایط زندگی ماهیان خاویاری غافل بود.

فروش آنلاین خاویار سوروگا

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار سوروگا

بازار فروش خاویار سوروگا به دلیل مزه خاصی که داردپررونق است و همچنین برای سفارش …

دیدگاهتان را بنویسید