نمایندگی خاویار ایران
فروش انواع خاویار سوروگا

فروش خاویار سوروگا

فروش انواع خاویار سوروگا از طریق این سایت و مشاورین این سایت در سراسر کشور با یک قیمت مناسب انجام می شود. تخم موجود در شکم ماهی خاویاری ازون برون ماده را خاویار سوروگا می نامند. خاویار سوروگا نیز طعم خوبی دارد و در بازارهای داخل کشور بیشتر به فروش می رسد و در داخل کشور ایران خواهان زیادی را دارا می باشد. یکی از مزایای بسیار خوب خاویار سوروگا قیمت پایین این خاویار می باشد و این موضوع باعث شده تا خاویار سوروگا در داخل کشور بیشتر به فروش برسد.

 

فروش انواع خاویار سوروگا

خاویار سوروگا در داخل کشور و تمام کلیه نقاط تهران با یک قیمت مناسب تری به فروش می رسد. خاویار سوروگا در فروشگاه رایبد خاویار دارای یک قیمت مناسب برای خرید و فروش می باشد. یکی از انواع خاویارهای ایرانی خاویار سوروگا می باشد. در بین خاویارهای ایرانی خاویار بلوگا دارای قیمت بالاتری می باشد و بعد از آن خاویار آسترا و در آخر خاویار سوروگا دارای قیمت پایین تری می باشد و قیمت هر کیلو خاویار سوروگا را می توانید از رایبد خاویار جویا شوید.

 

تولید خاویار اوزون برون در ایران

خاویار ازون برون یا سوروگا یکی از خاویارهای ایرانی است که در ایران تولید می شود. انواع خاویارهای ایرانی اعم از سوروگا دارای ارزش غذایی بسیار بالا می باشد و به خوردن آن بسیار توصیه شده است. انواع خاویار سوروگا:

  • خاویار سوروگا امپریال
  • خاویار سوروگا درجه یک
  • خاویار سوروگا درجه دو

 

صادرات خاویار بلوگا و سوروگا

صادرات انواع خاویار بلوگا و سوروگا به کل نقاط جهان از طریق رایبد خاویار با یک قیمت مناسبی انجام می شود. تخم فیل ماهی ماده را بلوگا و ماهی ازون برون ماده را سوروگا می نامند. اویار بلوگا دارای قیمت بالاتری نسبت به خاویار سوروگا می باشد. خاویار بلوگا و سوروگا یکی از محصولات صادراتی ایران زمین می باشد و امروزه به میزان زیادی مورد صادرات قرار گرفته اند.

 

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده

 

فروش خاویار سوروگا

تخمی که ار ماهی های خاویاری دریای خزر استحصال می شود خاویار نام دارد. خاویار سوروگا نیز از ماهی اوزون برون دریای خزر استحصال می شود و با این نام شهرت پیدا کرده است. شهرت ماهی اوزون برون به قدری است که همه افراد انواع خاویارها را فقط به خاویار اوزون برون و تمام ماهی های خاویاری را به ماهی اوزون برون می شناسند. قطر دانه هایی که خاویار سوروگا یا همام اوزون برون دارد از بقیه گونه های ماهی های خاویاری تقریبا کوچک تر است. 

فروش خاویار سوروگا در ایران با قیمت مناسب از طریق فروشگاه رایبد خاویار امکان پذیر می باشد.

فروش انواع خاویار سوروگا

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار سوروگا

بازار فروش خاویار سوروگا به دلیل مزه خاصی که داردپررونق است و همچنین برای سفارش …

پاسخی بگذارید