نمایندگی خاویار ایران
قیمت بهترین خاویار سیاه

قیمت بهترین خاویار سیاه

قیمت بهتین خاویار سیاه در جهان چند است؟ آیا خاویار سیاه فقط در ایران موجود می باشد؟ آیا می توان آنها را در کشورهای دیگر جست و جو کرد؟ ماهیان خاویاری سیاه به دلیل بومی بودن در ایران از طریق نمایندگی هایی همچون راید خاویار می توانند به بهترین شکل صدور شوند.

قیمت بهترین خاویار سیاه چند است؟

قیمت بهترین خاویار سیاه چند است؟ خاویارسیاه در گونه های مختلف می باشد اما تنها ماهی و خاویاری که بیشترین آمار خرید و فروش را به خود دارد، خاویار فیل ماهی و یا بلوگا می باشد که حتی همه کشورها ظرفدار این محصول لذیذ می باشند. فیل ماهی بزرگ‌ترین ماهی آب‌های داخلی ایران است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است.

نام های دیگر تخم خاویاری فیل ماهی

امپریال

سه صفر

الماس

رویال

و…

قیمت انواع خاویار سیاه با کیفیت

قیمت انواع خاویار سیاه با کیفیت را می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر کشور و برندهای بسیار معروف به راحتی در هر کجا که می باشید به صورت های مختلف در دسترس خود جهت خریداری داشته و قرار نمایید.  ۵ گونه از ماهیان خاویاری ممتاز جهان نیز در این دریا زندگی می کنندکه به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از «فیل ماهی»، «قره برون یا ماهی خاویاری ایران»، «ماهی خاویاری گلد (چالباش) یا روس»، «ماهی شیپ»، «ماهی ازون برون می باشند. ».

قیمت عمده خاویار سیاه در بازار ایران

قیمت عمده خاویار سیاه در بازار ایران را می توانید با مراجعه به برند معتبر رایبد خاویار از کمترین قیمت ها نیز بهره بسیار ببرید به دلیل بی واسطه بودنی که این نمایندگی بسیار بزرگ در خود قرار و جای داده است. دریای خزر به تنهایی ۹۳ در صد از ذخیره خاویار و ماهیان خاویاری جهان را در خود جای داده‌است که همه محصول ها را می توانید از فروشگاه رایبد خریداری نمایید.

ویژگی فروشگاه رایبد خاویار

  • انواع فروش ها
  • فروش آنلاین
  • کیفیت های اصیل
  • بسته بندی های عالی
  • و…

خرید بهترین خاویار سیاه ایرانی

خرید بهترین خاویار سیاه ایرانی را می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه های معتبر ایرانی و خاویار ایران انجام نمایید. برند رایبد خاویار تنها نمایندگی رسمی واقع در کشور است که می تواند لیست قیمت ماهیان خاویاری را به راحتی در دسترس همه قرار نماید.  آیا می دانستید که دلیل قیمت زیاد خاویار در چیست؟ برای بدست آوردن تخم یک ماهی خاویاری ۱۲ تا ۱۶ سال وقت نیاز است.

خرید انواع خاویار سیاه به صورت اینترنتی

خرید انواع خاویار سیاه به صورت اینترنتی را به راحتی می توانید در هر کجا که هستید با مراجعه به سایت فروشگاه و برند چندین ساله معتبر رایبد خاویار انجام نمایید و حصول را پس از سفارش در بهترین بسته بندی ها و قیمت های عالی درب منزل خود به صورت کاملا تازه تحویل نمایید. به دلیل قدمت زیاد خاویار آنها به فسیل های زنده جهان مشهور می باشند.

عرضه انواع خاویار سیاه درجه یک

عرضه انواع خاویار سیاه درجه یک در ایران میان شرکت ها و مزارع های پرورش و تولیدی خاویاری از کشور صورت گرفته می شود بین نمایندگی ها و مشتریان. یکی از خواص خاویار در مود، خاویار تراپی است،خاویار تراپی مو یکی از انواع تراپی موهاست که در سالن های زیبایی و مراکز کراتینه و صافی بوفور مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص دیگر خاویار

  •  ۴۰۰ میلی‌گرم منیزیم
  • ۹۰۵واحد ویتامین آ
  • ۱۱۷واحد ویتامین دی
  • و…

قیمت بهترین خاویار سیاه

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاویار بلوگا

قیمت خرید خاویار بلوگا

قیمت خرید خاویار بلوگا چند است؟ برای تهیه به کدام برند مراجعه کنیم؟ کدام نمایندگی …