نمایندگی خاویار ایران
لیست قیمت خاویارهای صادراتی

خرید و فروش خاویار با قیمت مناسب

خرید و فروش خاویار با قیمت مناسب در این سایت انجام می شود. برای تهیه خاویار با کیفیت و قیمت مناسب بهترین راه تهیه این محصول از مراکز خرید و فروش خاویار در سطح کشور است.خاویار که به واسطه ی خواص بی شمار و کم یاب بودنش به مروارید سیاه معروف شده است را همه می شناسیم. خاویار را نه تنها در ایران که در سطح جهان از جمله مواد غذایی اشرافی می دانند. در ادامه به بررسی بیشتر این ماده ی خوراکی و نحوه ی تهیه آن بیشتر می پردازیم.

 

لیست قیمت خاویار ایران در سال ۹۸

لیست قیمت خرید و فروش خاویار در سال ۹۸ به نسبت با سال های قبل و بعد خود تغییر خواهند داشت. شرایط اقتصادی باعث میشود که قیمت های هر کدام از گونه های خاویاری با دیگر نوع های خاویاری متفاوت باشد و نرخ هایشان همیشه ثابت نماند. در چند سال اخیر بازار داخلی رونق بیشتری نسبت به بازار صادراتی پیدا کرده است. برای مطلع شدن از قیمت های خاویار ها  و برای خرید ان ها میتوانید به سایت خاویارهای ایرانی مراجعه نمایید.

لیست قیمت خاویار ایران در سال 98

خاویار چیست

خاویار تخم ماهی هایی با همین نام که بعضا آن ها را به تاس ماهی هم می شناسند است. تعداد محدودی از ماهیان خاصیت خاویار دهی دارند که در نقاط محدودی هم وجود دارند و همین موضوع باعث شده است که خاویار یکی از مواد خوراکی گران قیمت در سطح جهان شناخته شود. خاویار در بیشتر نقاط جهان به همین نام شناخته می شود اما خیلی ها ریشه ی نام آن را کلمه ای فارسی به معنای تخم ریز می دانند.

 

انواع خاویار

خرید و فروش خاویار و انواع آن به صورت اینترنتی در حال انجام می باشد.

خاویار به سه دسته سرخ، طلایی و سیاه تقسیم می شود که از لحاظ قیمت متفاوت هستند اما ارزش غذایی آن ها چندان با یک دیگر فرق ندارد.
به طور کلی نزدیک به ۳۰ نوع خاویار در سطح جهان وجود دارند که ۵ نوع از مرغوب ترین خاویار ها در ایران و در دریا ی خزر زیست می کنند؛ به گونه ای که ایران تأمین کننده ۹۰% از خاویار جهان محسوب می شود.

این ماهی ها عبارت اند از:

 • تاس ماهی ایران یا همان قره برون
 • تاس ماهی روس که به چالباش هم معروف است
 • فیل ماهی که بزرگترین گونه خاویار در ایران است.
 • شیپ که به عنوان ماهی مهاجر شناخته می شود.

انواع خاویار

خاویار و ارزش غذایی آن

میزان مواد مغذی موجود در خاویار از جمله دلایل اصلی در محبوبیت روز افزون آن محسوب می شود. خاویار سرشار از پروتئین، ویتامین، کلسیم، امگا۳ و … است. این مواد مغذی خواص بی شماری را برای این ماده ی خوراکی رقم زده است؛ از جمله:

 • کمک به حفظ سلامت قلب.
 • کمک به سلامت استخوان ها و دندان.
 • کمک به حفظ سلامت چشم.
 • جلوگیری از ابتلا به آلزایمر.
 • و …

مزه خاویار اصیل

مزه خاویار اصل را هنگام خوردن کاملا متوجه میشود. خاویارهای اصل را از روی درهای پلمپ شده انها میتوان فهمید و دارای تاریخ تولید و همچنین انقضا میباشند. خاویارهای مصنوعی و یا تقلبی از طعم های بی کیفیتی برخوردارند و بسیار بی ارزش تر از خاویار های اصل میباشند. خاویارهای مصنوعی اشکال چند وجهی داشته و به صورت توده ژله‌ای میباشند. هنگام خرید خاویار اصل باید در انتخاب نمایندگی معتبر دقت بیشتری نمایید.

انواع خاویار اصل در ایران

 • بلوگا اصل ویژه ایران
 • سوروگا اصل ویژه ایران
 • آسترا اصل ویژه ایران
 • بری اصل ویژه ایران
 • طلایی اصل ویژه ایران
 • فشرده اصل ویژه ایران

خواص خاویار و مضراتئ خاویار چیست؟

خاویار های اصل نه تنها دارای مضرات و ضرر نمیباشند بلکه برای تمام اقشار جامعه کهنسالان، نوجوانان، خردسالان، مردان و زنان بسیار مفید میباشد.
از خواص های بسیاری برخوردارند. خورد خاویار باعث میشود بیماری هایی مانند افسردگی، فراموشی، قتند خود و بیماری های دیگر درمان شوندو خاویار را برای کم نشدن از خواص ان بهتر است ان را هنگام صبحاه به صورت خام و سرد سرو نمایید و در هنگام خوردن ان را روی ظروفی از یخ قرار دهید.

خرید و فروش خاویار

خرید و فروش خاویار

همانطور که گفته شد ایران یکی از تولید کنندگان اصلی خاویار در جهان است. خاویار در ایران به دو صورت عمده و جزئی خرید و فروش خاویار می شود. راه های زیادی برای تهیه ی این محصول از نمایندگی های فروش تا سایت های اینترنتی وجود دارند.

 

خرید و فروش خاویار با قیمت مناسب

خرید و فروش خاویار با قیمت مناسب در این سایت امکان پذیر است. برای تهیه خاویار با قیمتی مناسب مطمئن ترین راه تهیه ی این محصول از نمایندگی های فروش آن است. دقت کنید که عوامل مختلفی از جمله نوع خاویار و یا عمده و جزئی بودن آن در قیمت محصول تأثیر گذار است.

خرید و فروش خاویار با قیمت مناسب

فروش خاویار

خرید و فروش خاویار خاویار توسط کدام نمایندگی ها صورت میگیرد؟ ایا همه ی نمایندگی ها معتبر میباشند؟ ایا میتوان خاویار اصل را از بهترین نمایندگی ها خریداری کرد؟ برای خریداری بهترین خاویارها میتوان به شرکت ها و نمایندگی های معتبر ایرانی مراجعه کرد.

 

فروش خاویار اصیل در ایران

خرید و فروش خاویار اصیل در ایران بر عهده نمایندگی های معتبر ایرانی و مراکز خرید و فروش خاویار اعم از رایبد خاویار در ایران میباشد.
نمایندگی های فروش خاویار که علاوه بر اینکه انواع خاویارهای مرغوب ایران را در بین مشتریان مختلف هر شهری عرضه میکنند انها را با داشتن مجوز برای صادرات در اختیار مشتریان و کشورهای خارجی نیز قرار میدهند تا در دسترس همگان قرار بگیرد و هیچ محدودیتی برای بازارهای داخلی و صادراتی ماهیان خاویاری وجود ندارد.

 

مرکز خاویار فروشی در تهران

مراکز خرید و فروش خاویار در تهران و علاوه بر تهران در شهرهای مختلف و بزرگ ایران وجود دارد که به راحتی مشتریان میتوانند محصولات خاویاری مورد نظر خود را در هر کجا که هستند از نمایندگی معتبر شهر خود خریداری نمایند و یا میتوانند به صورت انلاین از سایت معتبر نمایندگی های خاویار ایرانی محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند و بدون اتلاف وقت و زمان زیاد انها را به راحتی درب منزل خود تحویل بگیرند.

مرکز خاویار فروشی در تهران

نحوه خرید خاویار

نحوه خرید و فروش خاویار بسیار سخت و بدون دسترسی نمیباشد فقط کافیست برای خریداری به یک نمایندگی معتبر مراجعه نمایید تا محصولی اصل را به همراه کیفیتی مرغوب و قیمتی ارزان و مناست با نوع خاویار خریداری نمایید.
برای خرید بهترین و با ارزش ترین نوع خاویار میتوانید به سایت فروشگاه اینترنتی معتبر و برند خاویاتر ایران مراجعه نمایید. بیش از ۹۰ درصد خاویارها مربوط میشوند به خاویارهای ایرانی که ۵ گونه مرغوب ان بومی دریای خزر ایران میباشند.

انواع روش های خرید خاویار

 • روش خرید اینترنتی
 • روش خرید حضوری

فروشگاههای فروش خاویار

فروشگاه های خرید و فروش خاویار ایرانی در کشور بسیار میباشد که در شهرهای مختلف یک نمایندگی معتبر وجود دارد و مشتریان برای خرید میتوانند به نمایندگی معتبر شهر خود مراجعه نمایند و میتوانند به راحتی برای خرید به نمایندگی های شهر خود دسترسی اسان را داشته باشد. خاویار ایران غذایی بسیارگران‌ میباشد که در جهان طرفداران خاصی دارد بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان از دریای خزر صید می‌شود.

نحوه خرید خاویار

 

فروش اینترنتی خاویار ایران

خرید و فروش خاویار ایران به صورت ایترنتی میباشد که در این فروشگاه انوا مختلف خاویار های مرغوب و اصیل ایرانی به صورت تازه با قیمتی مناسب با نوع محصولات خاویاری مجود داردن که دسترسی مشتریان را برای خرید اناوع خاویارها اسان نموده است و مردم پس از سفارش محصول خود میتوانند ان را درب منزل تحویل بگیرند و خاویار را در کنار هر وعده غذایی به مصرف برسانند و از کیفت و خواص ان بهرمند شوند.

 

معتبرترین سایت فروش خاویار

سایت های نمایندگی های بسیاری در کشور وجود دارند که همگی معتبر هستند و انواع محصولات خاویاری ارگانیک را در بین مشتریان عرضه میکنند.

مشتریان برای یک خرید کاملا اصل به همراه بهترین و مناسب ترین قیمت ها میتواننید به سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند.
از طریق فروشگاه انلاین معتبر نمایندگی رایبد خاویار که محصولاتی تازه را به ارمغان می اورد محصولات خود را سفارش داده و درب منزل تحویل گیرند.

معتبرترین سایت فروش خاویار

نمایندگی فروش خاویار

نمایندگی خرید و فروش خاویار ایران محصولاتی کاملا اصل و همراه با بهترین کیفیت ها و علاوه بر کیفتی مرغوب قیمتی عالی، را در اختیار مشتریان خود در هرکجای کشور و جهان هستند قرار میدهد تا به راحتی و قابل دسترسی انواع مشتریان بازارهای داخلی و خارجی قرار بگیرد. به دلیل اطلاعت مردم درباره خاویارهای ایران امروزه بازار داخلی بیشتر از بازارهای صادراتی رونق دارد. و ۹۵ درصد از مشتریان داخلی و خارجی گوشت ماهیان خاویاری را به مصرف میرسانند.

انواع نمایندگی های مجاز فروش خاویار در ایران

 • نمایندگی مجاز رایبد خاویار
 • نمایندگی مجاز دریا خاویار
 • نمایندگی مجاز باهو خاویار
 • نمایندگی مجاز میراث خاویار
 • نمایندگی مجاز مازند خاویار
 • نمایندگی مجاز کالچر خاویار
 • و دیگر نمایندگی های مجاز فروش خاویار

مراکز فروش خاویار در شهرستان

مراکز خرید و فروش خاویار علاوه بر اینکه در در ایران و شهرهای بزرگش قرار دارد در دسترسی اسان شهرستان ها نیز هستند.
مشتریان خاویاری فرقی ندارد که در کجا باشند به راحتی و با اطمینان خاطر میتوانند به صورت انلاین انواع محصولا مورد نظر خاویاری خود را از نمایندگی و یا فروشگاه انلاین خاویار ایران خریداری نمایند و سپس درب منزل خود تحویل بگیرند و در هنگام میل کردم از خواص ان بهرمند شوند.

نمایندگی فروش خاویار

 

تغییر قیمت خاویار در سال ۹۷ و ۹۸

تغییر قیمت یک کیلو خاویار به نسبت امسال از سال های قبل خود بسیار بوده و این به وضعیت و شرایط اقتصادی کشور بستگی دارد. زمانی که نرخ های اقتصادی بالا روند قیمت خاویار ها نیز افزایش پیدا خواهند کرد و زمانی که پایین بیایند قیمت ها نیز رو به کاهش میروند. مشتریانی که تمایل به خرید دارند میتوانند در هنگام خرید اطلاعت مود نظر خاویار خود را به همراه قیمت هایشان را دریافت نمایند.

 

لیست قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

در فرودگاه امام خمینی هر یک ار گونه های خاویاری لیست قیمت مخصوص خودشان را دارد مه هنگام خرید و یا صادرات میتوانید از قیمت های ماهیان خاویاری مطلع شوید. فرودگاه بین المللی امام خمینی تنها فرودگاه در ایران میباشد که انواع محصولات خاویاری را نمایندگی های معتبر ایرانی از طریق این فروشگاه به دست مشتریان خارجی خود میرسانند و در میان بازارهای خارجی انان عرضه و صادر میکنند.

لیست قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

محصولات صادراتی همراه با خاویار ایران

محصولات خاویاری همراه با صادرات خاویار ایران بستگی به نمایندگی که خاویار را صادر میکنند دارند که چه محصولاتی را نیز میتوانند صادر کنند.

حصولاتی مانند گوشت ماهیان خاویاری و همچنین قارچ های ترافل ایرانی به کشورهای خارجی حهان صادر میشوند.
م خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است و ۶ نوع آن در دریای خزر زیست می کنند و همچنین گوشت ماهی خاویار هم مثل سایر ماهی هاست.

 

خرید شاه میگو یا لابستر صادراتی

خرید شاه میگو و یا لابستر صادراتی را مشتریانی که تمایل دارند میتوانند به صورت انلاین و یا حضوری از نمایندگی و فروشگاه سایت نمایندگی خاویار ایرانی با قیمت بسیار ارزان و مناسب به همراه بهترین کیفیت ها و مرغوب ترین طعم ها خریداری نمایند. شاه‌میگو‌ها به عنوان غذای دریایی بسیار باارزش‌اند و از لحاظ اقتصادی مهم هستند و اغلب یکی از سودآورترین کالاها در مناطق ساحلی‌ای که آنها زندگی می‌کنند هستند.

بهترین خواص لابسترها کدام خاصیت ها می باشد؟

۱٫ترمیم قند خون بدن

۲٫ برای استفاده در وسایل جراجی

۳٫تنظیم کننده کلسترول بدن

۴٫عالی برای خانومهای باردار

۵٫ زیاد نمودن انرژی بدن

۶٫ مهم برای ترمیم زخم ها

۷٫ ایمن نمودن بدن انسان

۸٫ درمان بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی

۹٫تقویت هوش انسان

۱۰٫ تقویت بینایی افراد

۱۱٫ درمان بیماری پوکی استخوان

۱۲٫ مناسب برای رژیم های لاغری

۱۳٫ مناسب برای رشد جنین ها

۱۴٫ درمان کلیه سرطان ها

۱۵٫ بهبود بیماری کم خونی بدن

۱۶٫ درمان و پیشگیری بیماری پروستات مردان

۱۷٫ مفید برای سلامت پوست و مو کلیه افراد

 

خرید شاه میگو یا لابستر صادراتی

صادرات قارچ ترافل

صادرات قارچ ترافل و یا دنبلان کوهی از طریق مراکز خرید و فروش و همچنین نمایندگی خاویار ایران به کشورهای اروپایی و اسیایی و همچنین دیکر کشورهای جهان صادر میگردد.
. قارچ دنبلان نوعی قارچ خوراکی گران‌قیمت و کمیاب است. این قارچ در گونه‌های مختلف به رنگ‌های قرمز تیره، خاکستری، سفید، بنفش و سیاه یافت می‌شود ولی لذیذترین نوع آن دارای پوستهٔ سیاه رنگ است. دو نوع سیاه و سفید این قارچ گران‌قیمت‌ترین قارچ‌های دنبلان زیرزمینی هستند.

خواص مهم قارچ ترافل

 • ملین است.
 • قوای جسمانی را افزایش می‌دهد.
 • تقویت کننده معده است.
 • برای درمان بیماری همچون اسهال های خونی و ساده مناسب می باشد.
 • خون ریزی در بیماری های داخلی را از بین می برد.

صادرات قارچ ترافل

 

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل قیمتش چقدر است؟

خاویار اصل قیمتش چقدر است؟

خاویار اصل قیمت بالا داشته و معمولا برای خرید آنها افراد زیادی اقدام می کنند. …