نمایندگی خاویار ایران
صادرات انواع خاویار از ایران

صادرات انواع خاویار از ایران

صادرات انواع خاویار از ایران به کشورهایی که این ماده ی مغذی را مورد تقاضا قرار می دهند انجام می شود. صادرات انواع خاویار از ایران همه ساله در حال افزایش است. صادرات انواع خاویار از ایران به وسیله رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت می گیرد. برای صادرات انواع خاویار به کشورهای مختلف می توانید به فروشگاه رایبد خاویار مراجعه فرمایید و به صورت اینترنتی خاویار مد نظر خود را خریداری و مورد صادرات قرار دهید.

صادرات انواع خاویار از ایران با وزن بالا همه ساله در حال انجام است چون خاویار ایران دارای کیفیت فوق العاده بالایی بوده و در تمامی کشورها متقاضیان زیادی را دارا می باشد.

قیمت خاویار صادراتی

قیمت خاویار صادراتی چند است؟ خاویار صادراتی ایران به چه میزان خرید و فروش می شوند؟ انواع خاویارهای صادراتی در ایران کدامند؟ قیمت خاویار صادراتی در ایران بسته به نوع و وزن خاویار می تواند متفاوت باشد. خاویارهای صادراتی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و خود ان امر باعث تغییر قیمت در خاویارهای صادراتی می باشد. میزان خرید و فروش خاویار صادراتی در ایران متغییر است و بسته به شاخصه های مهم خاویار کم و زیاد می شود.

برای خرید انواع خاویار صادراتی با مشورین این سایت در تماس باشید و بهترین خاویار صادراتی ایرانی را خریداری نمایید.
خاویارهای تولید شده در ایران زیاد می باشد چون ماهی های خاویاری دریای خزر زیاد هستند ولی نمونه های مرغوب و مهمی دارند که از همه لحاظ بررسی شده اند که مخصوص صادرات شوند و آنها عبارتند از:

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آسترا صادراتی
 • بری صادراتی

قیمت خاویار صادراتی

انواع خاویار

خاویار در کونه های مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها در دریای خزر از ماهی های معروفی گرفته می شود که آنماهی ها شامل موارد زیر می باشند:

 • فیل ماهی
 • قره برون
 • گلد یا روس
 • ماهی شیپ
 • ماهی ازون برون
 • و……

۱٫ فیل ماهی:

این ماهی در خانواده ی تاس ماهیان قرار دارد که عمری بالای هشتاد سال دارد و وزن آن بالای یک و نیم تن می باشد. این ماهی دارای خاویارهای با کیفیت و خوش طعم می باشد که ارزش بالایی به نسبت دیگر انواع خاویار دارا می باشد.

۲٫ قره برون:

این ماهی در واقع بومی ایران است به همین دلیل به خاویار ایرانی نیز معروف می باشد.

۳٫ گلد یا روس:

این ماهی همانطور که از اسمش پیداست بومی ایران نبوده و در شمال دریای خزر درون آب های شیرین زندگی میکند. این خاویار دارای کیفیت پایین تری به نسبت دیگر خاویارها می باشد وبه این دلیل در ایران پرورش داده نمیشود و اکر از این نیز در ایران یافت شود قطعا به صورت قاچاق از کشورهای حاشیه خزر وارد کشور شده و به فروش می رسد.

۴٫ ماهی شیپ:

این ماهی حدود شصت کیلوگرم وزن دارد و در بالای ۳۰سال عمر می کند که این میزان در ایران به حدود چهارده کیلوگرم می رسد.دارای صید کمی در دریای خزر می باشد و گونه هلی آن در حال انقراض هستند.

۵٫ ماهی ازون برون:

این ماهی جزو کوچکترین ماهی های خاویار است،این ماهی به دلیل داشتن ویژگی های ظاهری و داشتن پوزه کشیده به نام ازون برون معروف است. برخلاف اندازه ی کوچکی که دارد دارای خاویارهای خوش طعم و لذیذی می باشد و به خاطر طعمش بسیار معروف می باشد.

صادرات انواع خاویار از ایران

در هنگام خرید باید حتما به نکته هایی توجه کنید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کرده و طعم لذیذ خاویار را احساس کنید که در ادامه به بکی از نکات مهم اشاره خواهیم کرد: در هنگام خرید حتما دقت کنید که کدبهره برداری،کد دامپزشکی،تاریخ تولید،تاریخ انقضا‌ و بارکد از جمله مواردی هستند که باید بر روی بسته بندی وجود داشته و به خوبی قابل مشاهده باشند. خاویار صادراتی از ایران باید حتما این موارد را داشته باشد تا بتواند از ایران خارج و وارد کشورهای متلف شود. روش های خرید خاویار صادراتی در ایران عبارت است از:

 • خرید از فروشگاه اینترنتی
 • خرید از سایت های اینترنتی
 • خرید از فروشگاه های بزرگ پروتئینی
 • خرید حضوری از مزارع پرورش

صادرات انواع خاویار از ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادر کننده خاویار درجه یک

صادر کننده خاویار درجه یک

کشور ایران صادر کننده خاویار درجه یک و اصل دریای خزر به بسیاری از کشورها …