نمایندگی خاویار ایران
قیمت هر کیلو خاویار ایران

قیمت هر کیلو خاویار

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی برای خرید چند است؟ خرید خاویار به صورت کیلویی و برای صادارات را می توان از کدام نمایندگی های معتبر واقع در ایران انجام دارد. برند رایبد خاویار می تواند پاسخی به همه مشکلات شما در زمینه صدور و خرید باشد.

قیمت هر کیلو خاویار چند است؟

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند است؟ ماهیان خاویاری چند نوع هستند؟ مهم ترین گونه های دریای خزر و ماهیان خاویاری اش چه نامی دارند؟ برای خرید و پاسخ به این قبیل سوال های متفاوت خود می توانید به مشاورهای بخش فروش نمایندگی معتبر رایبد خاویار مراجعه نمایید. ین غذای مرغوب خاویاری را به افرادی که دارای فشار خون و حساب بانگی پرفشار هستند توصیه می‌کنیم.

خواص خاویار

 • درمان افسردگی
 • درمان سرطان
 • درمان نازایی
 • و…

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا چند است؟

قیمت خاویار ایرانی بلوگا چند است؟ ماهیان خاویاری بلوگا چند نوع می باشند؟ خاویار بلوگا ایران همان تخم ماهی خاویاری فیل ماهی است. فیل ماهی از بزرگترین گونه های موجود در دریای خزر است که برای به دست آوردن خاویار این ماهی ۱۰ تا ۱۲ سال نیاز است. برای همین است که قیمت این خاویار مرغوب گران تر از دیگر گونه های دریای خزر است.

قیمت هر کیلو خاویار در سال ۹۹

قیمت خاویار ایرانی در سال جدید را می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر و برندهای واقع در کشور مطلع شوید. خاویار تخم ماهیان خاویاری و از گرانترین غذاهای جهان است. این ماهیان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند. تمام گونه های دریای خزر در بهترین و اصل ترین کیفیت میان فروشگاه رایبد خاویار موجود می باشد.

رنگ خاویارهای جهان

 • سیاه
 • خاویار سرخ
 • و خاویار طلایی

قیمت هر کیلو خاویار در بازار ایران

قیمت خاویار ایرانی در بازار ایران را می توانید به راحتی با مراجعه به سایت فروشگاه نمایندگی بسیار بزرگ رایبد خاویار مطلع شوید. رایبد خاویار در زمینه پرورش بهترین ماهیان خاویاری در بین کشورهای خارجی جهان بهترین رتبه را دارد. بسته بندی های موجود در نمایندگی خاویاری که امری مهم برای خاویار شمرده می شود باب میل همه مشتری های است.

قیمت هر کیلو خاویار با کیفیت ایرانی

قیمت خاویار ایرانی چقدر است؟ خاویارهای ایرانی به یک گونه مختصر نمی شود که بخواهیم قیمت را بگوییم. گونه های خاویاری بسیار اند در دریای خزر کشور ما که هر یک به دلیل اهمیت مخصوص به خود داری نرخ های متفاوتی هستند. کشور ایران در چندین دهه اخیر ۹۰ درصد صادرات خایار را در خود جای داده است.

قیمت هر کیلو خاویار پرورشی ایرانی

قیمت خاویار ایرانی در بین نمایندگی های مهم و معتبر کشور فرق دارد. انواع خاویار پرورشی توضیح بسیار عالی را دارند که به راحتی در مزارع های پرورشی به وجود می آیند. این خاویارها در همان شرایط خاویارهای وحشی به وجود می آیند و به راحتی نمایندگی های فروش می توانند کیفیت این محصول ها را برای شما تضمین نمایند.

خواص خاویار پرورشی

 • تقویت کننده عضلات
 • خاصیت ضد افسردگی
 • برای سلامت استخوان
 • و….

قیمت هر کیلو خاویار ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار 100 گرمی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی برای صادرات چند است؟ گوه های ماهیان خاویاری در اندازه صد …