نمایندگی خاویار ایران
قیمت خاویار ایرانی

قیمت خاویار ایرانی چند است؟

قیمت خاویار ایرانی چند است؟ ماهیان خاویاری ایرانی چه نام دارند؟ نام خاویار اصل و با کیفیت چیست؟ برای تهیه و خرید می توان به کدام نمایندگی در کشور مراجعه کرد؟ برای خرید می توانید به برند خاویار ایران رجوع نمایید.

قیمت خاویار ایرانی در سال ۹۹

قیمت خاویار ایرانی در سال ۹۹ چند است؟ ماهیان خاویاری موجود در ایران به دلیل اینکه به یک گونه ختم نمی شوند و دارای بسیاری از گونه های مختلف می باشند، قیمت ها و میزان نرخ موجود در این گونه ها با توجه به ارزش و کیفیتی که دارند فرق می کنند. برای تهیه لیس قیمت می توانید به نمایندگی های معتبر در کشور مراجعه نمایید.

نمایندگی های معتبر ایرانی

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایران
 • خاویار قروق تالش
 • و…

از کجا خاویار بخریم

لیست قیمت خاویار پرورشی

لیست قیمت خاویار ایرانی پرورشی در کشور ایران میان هر برند و نمایندگی های خرید و فروش خاویاری با یکدیگر کاملا متفاوت است و فرق می کنند. ماهیان خاویاری ایرانی هر کدام ارزش خاصی را در نزد مصرف کننده های کشور و خارج از کشور دارند اما بهتر است در هر بار خرید خاویاری خود یک خاویار را تهیه نکنید و از طعم های همه گونه ها بهره ببرید.

قیمت انواع خاویار پرورشی

قیمت انواع خاویار ایرانی پرورشی در کشور چند است؟ کدام خاویار پرورشی بیشترین نرخ قیمت را دارد؟ ماهیان خاویاری پرورشی از گونه های مختلف فرق های بسیاری را با هم دارند. این محصول های با ارزش و گرانبهای ایرانی هر کدام کیفیت خود را دارند اما از جهت خواص باید بدانید که فایده همه محصول ها با جهت اینکه اصل باشند یکی است. هم اکنون هر صد گرم از این ماده غذایی با ارزش به کشورهای جهانی صدور می شوند.

انواع گونه های خاویار ایرانی

 • دریایی
 • وحشی
 • پرورشی
 • و…

خرید خاویار اصل با قیمت مناسب

قیمت انواع خاویار اصل در بازار

قیمت انواع خاویار ایرانی اصل در بازار ایران را به راحتی می توانید در اختیار خود داشته باشید. نمایندگی معتبر ایرانی در همه جای کشور حضور دارند که می توانند لیست قیمت های گونه های ماهیان خاویاری خود را در اختیار مشتریان و همه افراد نمایند. خاویار به تخمك‌های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده ماهیان خاویاری گفته می‌شود كه به مروارید سیاه مشهور است.

قیمت انواع خاویار مرغوب در بازار

قیمت انواع خاویار ایرانی مرغوب در بازار میان هر نمایندگی فرق می کند به دلیل ویژگی های حاکم و موجود در هر برند و شرکت های تولیدی خاویاری. شما می توانید در کمترین نرخ ها و به همراه کیفیت های بسیار اصل امروزه از برندهای بی واسطه و نمایندگی فروش رایبد خاویار محصول خدو را تهیه و یا حتی صادر نمایید. مصرف خاویار اصل، در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های التهاب مفاصل، دستگاه گوارش و سرطان بسیار موثر است.

قیمت انواع خاویار با کیفیت در بازار

قیمت انواع خاویار با کیفیت در بازار داخلی فرق بسیار برای بازارهای صادراتی دارد. زیرا قیمت خاویارها برای صدور به هر کشور خارجی و با توجه به شرایطی که حاکم بر آن کشورها می باشند فرق می کند. مصرف ماهیان خاویار و تخم بسیار با ارش این ماهیان، به افراد مبتلا به كم‌خونی ناشی از كمبود آهن توصیه می‌شود.

بسته بندی های خاویار

 • وکیوم شده
 • صادراتی
 • قوطی
 • شیشه ای
 • و….

قیمت خاویار ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین خاویار سیاه

قیمت بهترین خاویار سیاه

قیمت بهتین خاویار سیاه در جهان چند است؟ آیا خاویار سیاه فقط در ایران موجود …